Dnes už si bez nich snad život představit ani nedokážeme. Zásuvky, vypínače a další výrobky z elektroinstalačního odvětví. Z těchto produktů jsou nejznámější následující:sestava zásuvek

  • Vypínač je ručně ovládaný spínač používající se k zapínání a vypínání osvětlení. V domácnostech se nejčastěji používají klapkové, tedy takové, které mají dvě klapky: zapnuto a vypnuto. Při pozici vypnuto dojde k uzavření elektrického obvodu, tudíž se osvětlení nebude dostávat energie a bude zhasnuto. Jedním vypínačem se pak řídí jedno světlo.
  • Zásuvka je součástka sloužící k připojení elektrických spotřebičů k síti. Bývá připevněna ke stěně budovy.
  • Stmívač se využívá k regulaci intenzity světla v místnosti. Jednoduchým otočením tlačítka dojde k propuštění pouze části elektrického proudu, což vede k tomu, že si osoba vlastnící tuto vymoženost může nastavit sílu světla podle aktuální potřeby.

Řada Schneider Asfora všechny tyto funkce nabízí. A také mnohé další sloužící potřebám „chytré“ domácnosti. Pomocí jejich produktů si například můžete nastavit intenzitu světla pomocí rolet nebo vás spínač upozorní na zapomenuté zhasnuté světlo na chodbě, schodech či terase pomocí označení na něm.čtyři zásuvky
Provedení těchto vypínačů odpovídá požadavkům každodenního stylu. Přitom se jedná o velmi stylový a moderní doplněk každé domácnosti. Tenké linie produktů této řady navíc působí velmi elegantně a dodává tak celkovému dojmu interiéru na kráse. Vybírat lze ze dvou barev – bílé a krémové. A to vše v dostupné cenové relaci.
Společnost Schneider Electric nabízí kromě řady Asfora také další: Unica, Sedna, Merten a další. Každá je neobyčejná, individuální a velmi nápaditá. Všechny potom spojuje vysoká kvalita a odbornost, se kterou jsou vyráběny. Jedná se o spolehlivé produkty, které budou sloužit dlouhá léta. A přitom stále skvěle vypadat.