OILSEED SERVIS s.r.o je společnost zabývající se výrobou a prodejem sušených plodů, a proto si ji popíšeme a řekneme o ní více užitečných informací.

OILSEED SERVIS s.r.o

Výroba sušených plodů

Možná jste této společnosti nikdy neslyšeli, což je velká škoda, protože má rozhodně co nabídnout. Základní centrála je v na východě, ovšem u nás působí několik let, a proto tu má své pevné místo na trhu. Když se podíváme na největší transakce této společnosti, tak zjistíme, že se zabývá prodejem našeho máku, který dále exportuje. S jistotou ji můžeme zařadit mezi ty největší společnosti v tomto ohledu, což jenom dokazuje, že svou práci umí.

sušené ovoce

Hned další činností je výroba a prodej sušených plodů. Ty jsou jako mlsání a zdravá výživa velmi oblíbené, protože se dbá na všechny vitamíny, jež zůstanou zachovány, a ještě k tomu má produkt skvělou chuť. Nabití BIO produkty s prémiovou kvalitou, kdy jsou plody ročně sbírány a čištěny. Různých druhů je opravdu spousta, aby si klient skutečně pochutnal na svém oblíbeném plodu. Výrobky jsou v uzavíratelném sáčku, aby si stále zachovali svou skvělou kvalitu a chuť.

Obchodní rejstřík

Jestliže se chceme o nějaké firmě dozvědět něco více tak se hodí nahlédnout do obchodního rejstříku, kde většinou najdeme mnoho užitečných informací. Pro nahlédnutí nemusíme vůbec nikam chodit, protože ne internetu jsou online rejstříky, a to i s potřebnými informacemi, což nám značně hledání ulehčuje. Dozvíme se tu datum zápisu firmy, činnost, počáteční kapitál, společníky a další informace. Konkrétně OILSEED servis s.r.o je firma zabývající se obchodem a její sídlo nalezneme v Praze.

uložená data

Její zápis byl proveden v roce 2017, což také sedí, protože od tohoto roku i nás firma skutečně působí. Dokonce se tu můžeme podívat na základní kapitál, který činí několik milionů, takže se nejedná o nijak malinkou společnost. Jestliže Vás zajímá ještě něco více, tak samozřejmě do této verze rejstříku není problém kdykoliv nakouknout, protože je veřejně dostupná na internetu, kdy se na ni můžeme dívat z druhého konce světa.