K letním radovánkám nesní zaručeně chybět bazén na zahradě. Díky něm use můžeme v horkých letních dnech svlažit a zažít nějakou tu zábavu. O bazén se však musíme i během celého léta starat a pečovat o něho. Jedna z hlavních věcí je použití správné chemie, pro čistě průzračnou vodu. Jestliže je Váš bazén však studený, i když celý den svítí sluníčko, tak si pořiďte solární plachtu, se kterou už se nebudete v bazéně klepat jako ratlík.

plachta (2)

Solární plachta https://www.chlorito.cz/solarni-plachty je velice oblíbená věc a používá se, jak u nás, tak v zahraničí. Díky této plachtě se Vám voda dokonale ohřeje a zajišťuje teplou vodu po celé léto. Navíc pokud si plachtu pořídíte, tak Vám do bazénu nebudou padat nečistoty, ale plachta je všechny zachytí na povrchu. Solární plachty se vyrábějí v různých barvách, rozměrech a také provedení. Jedná se v podstatě o plachtu z bublinkové fólie, která je kvalitní a má různou tloušťku. Pokud máte velký bazén, tak lze na tuto plachtu zakoupit i naviják, díky kterému plachtu pohodlně roztáhnete a taky svinete. Ovšem navijáky se hodí spíše pro velké bazény a koupaliště.

plachta

Firma Chlorito, která tyto plachty prodává, se zabývá i ostatním vybavením pro bazény a vířivky. V jejich sortimentu najdete doslova všechno, co k bazénu patří. Na trhu je tato firma již 12 let a z toho se 5 let zabývá v oboru veřejných koupališť. Jejich výrobky jsou od osvědčených dodavatelů, kteří neprodávají žádné padělky z Číny. Jejich zboží je připraveno vždy skladem, a pokud si objednáte zboží, tak ho vyexpedují do 12 hodin. Navíc poskytují na mnoho výrobků také slevu, tudíž ušetříte aspoň nějaké peníze, které můžete utratit za něco jiného.

Pokud tedy nevíte, kde zakoupit něco k Vašemu bazénu, tak se obraťte na tuto spolehlivou firmu. Zaručeně nebudete litovat a Váš bazén bude opět teplý a připravený ke koupání.