Za hodně velkou nespravedlnost na světě považuji, pokud má někdo alergii na oříšky. Vlašáky, arašídy, lískáče, kešu, mandle, je jednoduše řečeno rozkoš je chroupat. Vánoční pečení bez ořechů? Vanilkové rohlíčky, ořechové tlapky, to se musí mezi vánočním cukrovím na stole objevit. Jdete s kamarády na pivo do hospody, kde se nevaří? Hlady nebudete, určitě najdete na poličce za výčepním slané arašídy. Protože i ta nejobyčejnější a nejzapadlejší hospoda musí myslet na hladové a mlsné pivaře, kteří potřebují k pivečku něco chroupat.

vánoční cukroví

Sedíte v práci od nevidím do nevidím? I pro vás je chroupání oříšků tím pravým „ořechovým“ na zahnání „mlsné“, která se může dostavit kdykoliv, nečekaně a vy nemáte možnost odběhnout si do kantýny něco koupit. Pár oříšků schovaných v šuplíku se hodí. Nejen přírodní, oloupané oříšky, ale nejrůznější polevy dodají oříškům přidanou hodnotu. Nebo třeba opražené osolené mandle, mňam.

ořechy

Můžete běhat po lese a sbírat oříšky jako veverky a jiná zvířátka, ale není pohodlnější a jistější koupit si oříšky Vesela-veverka? Budete mít jistotu zdravotní nezávadnosti, nebudete je muset namáhavě loupat a můžete si vybrat nejen přírodní, ale i ochucené. Kromě toho, zkuste v české republice sehnat třeba strom, na kterém roste kešu. Rádi mlsáte, ale máte strach z nadváhy? Oříšky jsou tím pravým pro vás. Zlepší vám náladu, dodají řadu vitamínů a nebudete mít špatný pocit, jako když sníte tabulku čokolády. Oříšky jsou také vhodným dárkem, protože každý si rád sedne před televizi, pustí si oblíbený film a k tomu si otevře pytlík s oříšky. Dávno je pryč doma, kdy byly k sehnání pouze solené arašídy a vlašské ořechy jste dostali od souseda, kterému rostly na zahradě. Ochutnejte všechny ořechy z naší nabídky a určitě si najdete svého ořechového favorita. Já miluji kešu, co vy?