Chtěli byste oživit a změnit vzhled a atmosféru Vašeho domova? Dejte si předsevzetí do nového roku a pusťte se do tohoto projektu podle nejnovějších trendů. Uvidíte, že tuto změnu ocení i Vaše rodina a přátelé, kterým vytvoříte nové prostředí ke společné kávě, sledování televize, odpočinku i k práci. Živá korálová barva, jednobarevná výzdoba, začlenění exotiky a botanický trend. Toto jsou hlavní hesla interiérového designu roku 2019.

obraz nad křeslem

Botanická zelená

Zelené květinové a rostlinné potisky v kombinaci se zeleným nábytkem a dekorací, která je doplněna jemnými zlatými doplňky.

 

Živá korálová barva

Jednoznačně ji lze označit za barvu roku 2019. Přirozená barva, která symbolizuje optimismus a snahu užívat si veselé momenty. Natřete si korálově jednu stěnu ve Vaší ložnici a zkombinujte s korálově-bílým ložním prádlem a doplňky na nočních stolcích.

 

Elegance Art Deco

Styl Art deco vychází z pozdní secese. V oblasti designu interiérů se vyznačuje především svou jednoduchostí, elegancí, lesklostí povrchů a ornamentálním zdobením. Typické barvy jsou černá, šedá, červená, šedozelená a bílá. Vše podtrhne mramorová podlaha a geometrické tvary rostlin.

korálový nábytek

Paleta teplých barev

Barvy inspirované terakotou, písčitou půdou a scenériemi zaplavenými sluncem. Teplá růžová, červená a pomerančová vyvolají v létě jižní atmosféru siesty.

 

Černo-bílý Etno trend

Má spoustu silných geometrických vzorů a přírodních tkaných prvků. Lze míchat několik různých vzorů dohromady např. u polštářů na naší sedačce.

 

Koupelna jako Oáza klidu

Po vzoru Japonců je potřeba v moderní koupelně zrelaxovat také mysl. To se nám nejlépe podaří, když propojíme moderní technologie s přírodními materiály. LED obrazovky ve sprše a příjemná hudba ze zabudovaných reprobeden – to jsou zástupci technologií, kteří vytvoří tu nejlepší atmosféru spolu se dřevem, kameny a zelenými rostlinami.