Procesu, kterým si každý vztah musím projít, podléhá několik fází ve vztahu. Zpočátku je to takzvané jiskření, láska až za hrob a důležitý krok, jakým je první sexuální styk mezi vámi dvěma. Ten první může být poněkud nervózního zaměření a ne vždy povedený, ale ty další už probíhají uvolněně a oba partneři si sex náramně užívají. Nebo by alespoň měli. Poznali jste ženu, se kterou je vše tak dokonalé, že to není ani možné a jedinou chybičkou krásy je to, že je v sexu naprosto levá? I s tím se dá něco udělat!
mrkající zrzka

Naučte ji to, jak se vše dělá

Když jste se ocitli ve vztahu s partnerkou, která je sexuálně málo zkušená, nemusí to být hned její vina. Možná měla v předchozím vztahu nedostatečně kvalitní sexuální prožitek, a tak to, co v sexu umí, považuje za dostačující. Dejte jí však šanci a naučte ji několik triků, jak si sex lépe užít. Otevřete jí obzory střídáním různých poloh, ukažte jí skutečnost, že se může dopracovat k tak báječnému prožitku, jakým je orgasmus a vylaďte váš sex k tomu, abyste byli na jedné vlně. Naučte ji to tak, jak to máte rádi vy a zjistěte, jak to má ráda zase ona. Jedině tak budete v jedné souhře.
žena v posteli

Uvolněte se a otevřete kámasútru

Samozřejmě, že když jí řekněte do očí fakt, že je v posteli naprosto příšerná, budete si koledovat leda tak o to, že už s vámi nebude chtít spát nebo se nadobro rozejdete. Přitom není všem dnům konec a zachránit tak pekelnou situaci, jakou je neuspokojivý sex můžete i společnou touhou a vědomostmi. Zcela jistě nejste ani vy nějaký sexuální Bůh, a tak si pořiďte kámasútru a okořeňte si váš sex i touto formou. Nesmírně důležité je vaše uvolnění, odhození studu a pozitivní přístup k této nové zkušenosti. Neměli byste ji však nutit do něčeho, co sama nechce, jen jí tuto možnost nabídněte jako příjemné potěšení.
V případě, že vaši partnerku milujete a jste si vědomý toho, že je to vaše spřízněná duše, mějte trpělivost a pomozte jí, sobě a vašemu vztahu dopracovat se na úroveň, kdy budete za všech okolností spokojeni ve všech sférách.