Jezdíte rádi na kole a dokážete si jízdu opravdu užít? Pokud je tomu opravdu tak, pak jistě víte, jak dokáže oblečení ovlivnit vaše pocity z jízdy. Stačí se podívat na klasické cyklistické kalhoty. Mohou se zdát jako nikterak nepodstatné, ale pokud se podíváte na opravdu kvalitní kousky, bude vám jasné, že nějaký význam tento kus oblečení má. Jedním z nejdůležitějších úkonů tohoto oblečení je izolace vašeho pozadí od sedla a v ideální případě také uvolnění hýžďových svalů. Ty jsou totiž po dobu jízdy velmi namáhané, což není nikterak dobré. Právě proto je lepší, když máte k dispozici kvalitní oblečení, které zamezí jakémukoliv namožení.

termo

Jak vybrat správně pro maximální spokojenost?

Když se podíváte na sortiment cyklistických kalhot Craft, bude vám jasné, že výběr nebude nic jednoduché. Ono se to však poddá ve chvíli, kdy si uvědomíte, co vlastně od tohoto kusu oblečení očekáváte. Pokud to bude pohodlí, pak není co řešit a můžete zainvestovat do prvního kousku, který uvidíte. Když vám však půjde i o další funkce tohoto prádla, budete muset vybírat sofistikovaněji.

Co byste neměli při výběru opomenout?

Každý kus tohoto sportovního oblečení má nějaká specifika, na která byste měli myslet. Příkladem jsou následující:

  • Antibakteriální úprava – pocení je obecně známkou zápachu, který je dát bakteriemi, což můžete ovlivnit vhodnou úpravu textilie
  • Kvalitní odvětrávání – při sportu produkujete teplo, a proto je nutné vaši pokožku odvětrávat a neustále ji tak ochlazovat
  • Úprava švů – bezešvé prádlo je obecně pohodlnější než to, které je klasické, a tedy se švy
  • Nastavení velikosti – když vám bude prádlo těsné, bude nepohodlné, když bude příliš volné, nebude plnit svou funkci

cyklistické oblečení
Vybrat vhodné prádlo není nikterak složité, stačí mít před sebou sortiment, kterému můžete důvěřovat a který bude vašim finančním možnostem vyhovovat. Právě to splní produkty značky Craft, a proto jim můžete důvěřovat.