Máte nevýrazné obočí, které jste si dříve nechávala vytrhávat na úzkou linku a nyní jste se zhlédla v hustém pěkném obočí, jež lemuje oči krásných hereček? Anebo prostě obočí přestalo růst a začíná ztrácet svou barvu. Obočí, které lemuje naše oči – pokud je výrazné, dává našemu obličeji úplně jiný výraz, než když tam „není“. Řešením je, si ho nechávat nabarvovat u profesionální kosmetičky, ale tento výkon se musí neustále opakovat a také není zadarmo. Cena kosmetických služeb se nenápadně a postupně navyšuje a vy to občas už cítíte ve své peněžence. Ale nevzdávejte péči o sebe.

upravené obočí

Dalším řešením je přibarvovat si ho sama speciální řasenkou, jenže někdy už ani není co přibarvovat. Takže musíme od začátku. Nejdříve zjistit, jak vykouzlit, co nejdříve zase pěkné linie nad očima, abychom se měly opět čím pyšnit.

Zjistili jsme to za vás, už nemusíte shánět žádné informace. Co pomáhá na růst obočí? Takový produkt je na našem trhu k mání a budete s ním umět pracovat, protože je to velmi jednoduché. Pro přirozený styling obočí vám zaručeně pomůže sérum pro růst obočí, ale pozor – i řas, takže „zabijete dvě mouchy jednou ranou“.

arganový ole

Sérum je ručně namíchaná směs pouze přírodních ingrediencí. Nejen oživí, a hlavně i vyživí vaše obočí, které se vzpamatuje a k vaší radosti začne znovu vyrážet své chloupky. Někde jsou chloupky nežádoucí, ale to neplatí o našem obočí. Mezi hlavní složky této doslova kouzelné řasenky patří extrakt z quinoy, který působí cíleně díky rostlinným proteinům na posílení obočí (ale i řas). Má v sobě ukryté aminokyseliny, jež preventivně působí proti jejich narušení a lámavosti.

Mezi dalšími složkami najdete ricinový olej, arganový olej, biotin a kofein. Všechny tyto složky společně opět nabudí k růstu vaše obočí a podpoří jeho cyklus růstu. Sérum je vhodné i pro velmi citlivou pokožku.