About You je internetový obchod s velmi obsáhlým sortimentem pánského, dámského a dětského oblečení a oděvními a některými bytovými doplňky. Působí zde více než půl druhého tisíce značkových výrobců a počet nabízených kusů zboží je odhadován na stovky tisíc. Je tedy velmi pravděpodobné, že vás tu zaujme některá z halenek, sukní, mikin či bund, anebo kalhot v různých délkách a odlišného stylu. Co se týče cenového rozpětí, objevíte tu velice levné kousky, ovšem bez ohledu na ztrátu jakosti, ale i poměrně drahé, luxusní výrobky.

dívka v modrém

Velkou výhodou tohoto obchodu je doprava zdarma, která je podmíněna pouze minimální částkou 399 Kč. Bezplatná doprava se také vztahuje na vrácení nebo výměnu zboží, například pokud špatně odhadnete velikost. Možná, že i právě proto zde nakupuje tolik zákazníků, kteří firmě vytváří značný roční obrat.

Na co bychom však rádi upozornili, je možnost platby na dobírku v hotovosti, která činí nákup vysloveně anonymním, co se týče bank a dalších institucí, případně hackerů, co mají možnost sledovat pohyby na účtech. Zároveň máte možnost obchod kontaktovat zcela zdarma, a to buď e-mailem, anebo telefonicky na bezplatnou informační linku.

krásná halenka

Mnoho lidí tu rádo nakupuje také proto, že si zboží vyberou z domova, třeba klidně z postele a o půlnoci, pokud déle ponocují. V noci navíc bývá venku klid a méně stresu vám pomůže lépe vybírat a třídit to, co se vám líbí, a rádi byste pořídili sobě nebo někomu jako dárek.

About You slevové kódy jsou dalším benefitem, s nímž lze počítat. Máte pak mnohdy nákup levnější o desítky procent, což jistě stojí alespoň za úvahu, zejména u dražších výrobků. A jedna rada na závěr – nakupujete-li dárky na Vánoce, věnujte se nákupu raději v předstihu, alespoň měsíc předem. Vyhnete se mnoha vyprodaným kusům zboží a může se stát, že přepravní společnosti nebudou stíhat před svátky vše doručit a zásilka by vám mohla domů přijít až po Novém roce.