Když se řekne asistentka, každý asi ví, kdo to je, co dělá, kde a proč. A pro ty, co to neví, asistentka pomáhá svému šéfovy s úkoly, které jsou nutné, ale nemusí je dělat šéf, aby se mohl věnovat důležitějším úkonům. Asistentka tedy zvedá telefony, vyplňuje a zpracovává formuláře, zprávy a hlášení pro šéfa, domlouvá schůzky a jednání, zajišťuje chod kanceláře od papíru, po kancelářské spínky. Na porady a obchodní jednání zařizuje občerstvení a mnoho dalších úkolů.
použití tiskárny

Ale co když podnikáte a takových úkolů, které jsou pro Vás otravné, zdržující nemáte tolik, aby se Vám vyplatilo zaměstnávat si svou asistentku? Přes to Vám tyto činnosti berou mnoho času, který jistě dokážete využít efektivněji, například na rozvoj svého podnikání, či na čas, který strávíte se svou rodinou. Nemusíte propadat zoufalství, existuje řešení Vašeho problému. Tím řešením je ?

Možná to ve Vás vyvolává trochu obavy, ale nemáte se čeho bát. Virtuální asistentka zvládne mnoho úkolů a zaplatíte jí pouze za hotové úkoly, ne jako reálnou asistentku, co si v pracovní době lakuje nehty a Vy jí to zaplatíte. Virtuální asistentka obvolá Vaše zákazníky, domluví Vám s nimi schůzky, zařídí velké obchodní jednání, team bouldingovou akci i jiné akce dle Vašich potřeb. Zpracuje Vaše podklady do požadovaných výstupů, připraví zprávu o činnosti, zpracuje docházku zaměstnanců, zkrátka, cokoli, co budete potřebovat delegovat a dosud jste neměli na koho.
sekretářka v kanceláři

Vás čeká pouze vybrání si virtuální asistentky podle Vašich požadavků na schopnosti a úkony a zadat ji práci. To je vše, je to jednoduché, přes internet zadáte práci a ona Vám ji zase on-line odevzdá, zaplní Váš kalendář schůzkami, zařídí raut na firemní oslavu a třeba i na Vaše přání nechá zaslat kytici květin Vaší manželce. A ještě jednu výhodu má. Vaše paní nebude žárlit na nějakou takovou, co s ní trávíte více času, než s manželkou.