Někoho baví chodit do jedné, i když stereotypní práce celý život, ale jsou mezi námi lidé, kteří jsou „akční“, stereotyp je nebaví, a když objeví podnikatelský nápad, je jasné, že ho budou chtít uskutečnit, ovšem to chce do začátku kapitál, protože žádný podnikatel se neobejde bez peněz.

Jistě je výhodné, pokud máte například kamaráda, který potřebný kapitál má, a podnikání by rozjel s Vámi, ale nejeden takový případ už skončil nejen rozpadem kamarádství.
ruka na kravatě.jpg

Pokud tedy raději chcete podnikat sami a v bance Vás se žádostí o půjčku odmítnou, můžete se obrátit na některou z nebankovních společností.

Jakmile se řekne nebankovní společnost, spousta lidí je okamžitě nedůvěřivých, přitom zpravidla k tomu není žádný důvod, jistě se mezi nimi nějaká „pochybná“ najde, ale právě proto je nutné pečlivě takovou společnost vybírat, například podle toho, jak dlouho již funguje, ne jen podle toho, na jak dlouho Vám peníze půjčí, což ovšem bývá doba celkem dlouhá.
šipka před podnikatelem.jpg

Vedle celkem dlouhé doby splácení mají nebankovní společnosti výhodu i v tom, že sice si Vás prověří v registru dlužníků, ale pokud tam máte třeba jen jeden „hřích“ z minulosti, velkou váhu tomu přikládat nebudou.

Hlavně Vy byste si měli před rozjetím podnikání s půjčkou od nebankovní společnosti takový menší průzkum trhu, zda se svým podnikatelským záměrem máte šanci na podnikání úspěšné, protože většina nebankovních společností požaduje ručení nemovitostí, zvlášť u takových případů, kdy je to půjčka na rozjezd podnikání, a splácení je, dá se říci nejisté. Tak si předběžně zjistíte, zda se svým podnikáním máte šanci na úspěch a tím pádem i na řádné splácení u nebankovní společnosti, které v případě Vašeho úspěchu, bude naprosto bezproblémové.
rostlinky na mincích.jpg

Nebankovní společnosti v dnešní době půjčují peníze na nízké úroky, mnohdy nižší než v bance, takže pokud jste si jistí, že se svým podnikáním prorazíte, není se čeho bát, a můžete se s klidem obrátit na prověřenou nebankovní společnost.