Každý bazén je zároveň radostí a také starostí. Samozřejmě, že celá Vaše rodina je nadšená z toho, že už se nemusí mačkat na koupalištích a že si může užívat vodních radovánek, kdykoliv si jen vzpomenou, ale vy dobře víte, že se musíte o Váš bazén a hlavně o bazénovou vodu dobře starat, aby byla neustále vhodná ke koupání.

sůl

Nejdůležitějším krokem je samozřejmě důkladná a pravidelná chlorace, kterou můžete provádět jak za pomocí chloru, tak i za pomocí přípravků na bázi kyslíku. Dalším důležitým krokem k průzračně čisté bazénové vodě je samozřejmě pravidelná kontrola PH vody, protože hodnoty PH mají velký vliv na funkci chlorových přípravků. Dále je důležité pravidelně odstraňovat mechanické nečistoty, které se dostanou do bazénové vody v průběhu jeho využívání.
Ale i přes tato opatření se může stát, že se Vám ve vodě začnou objevovat bílé zákaly nebo dokonce usazovat vápenaté usazeniny na stěnách, dnu či dalším vybavení Vašeho bazénu. Tyto úkazy jsou znakem tvrdé vody, tedy vody, která obsahuje velkou míru vápenatých a hořečnatých iontů, kterých je nutno se zbavit a s tímto úkolem Vám pomůže změkčovač, tedy tabletová sůl, která je přesně tím správným regeneračním činidlem v takovýchto případech.

Regenerační tabletová sůl se používá jako změkčovač vody nejen do bazénů, ale také do domácích úpraven vody a lze ji použít dokonce i v kuchyni do Vaší myčky na nádobí. Odstraňuje z vody přebytečné vápenaté a hořečnaté ionty a brání jejich usazování na bazénovém zařízení. V naší nabídce najdete tabletovou sůl od předních evropských výrobců v té nejvyšší kvalitě splňující všechny požadavky a předpisy a to v běžných pětadvaceti kilových baleních za velmi příznivých cenových podmínek.

tabletová sůl

Kromě tabletové soli u nás samozřejmě pořídíte i všechny ostatní přípravky bazénové chemie a také pomocníky z řad bazénového příslušenství a to všechno na jednom místě.