Kompletní služby pod jednou střechou v oblasti bydlení. Útulné, malé ale za to velice levné mobilní domy, které mohou být i celoročního typu, zateplené například speciálně izolační foukanou pěnou, nebo naopak objekty vhodné pro rekreaci. Domy, které lze velice jednoduše zkolaudovat a získat tak číslo popisné nebo takové, které postavíte na zahradu místo chaty. Existuje jich nesčetně druhů jak v oblasti již použitých, tak v oblasti zbrusu nových.

Velice populární jsou celoroční mobilní domy.

rodina na procházce

V dnešní době je totiž situace na trhu s bydlením poněkud problematická a vůbec se není co divit těm, kteří prostě nevědí, jak tuto situaci řešit a jaké bydlení si zvolit. Nikdo se jistě nechce zadlužit mnohamilionovými půjčkami, takže hypotéka na stavbu domu je už pro mnohé luxus, který si prostě nemohou dovolit. Stejně tak jako koupě většího bytu, který stojí desítky milionů korun. Možná i kvůli těmto finančním důvodům si mnozí lidé uvědomili, že toho vlastně tolik nepotřebují a vše co potřebují jim může poskytnout mobilní objekt. Ten je sice malý, ale za to velice útulný a najdete v něm všechno potřebné k životu. Pořizovací cena je závratně nízká, takže se jedná o skvělou alternativu, jak celou problematiku bydlení vyřešit. Navíc máte vlastní soukromí na vlastním pozemku, takže klid od sousedů.

krajina město

Některé objekty jsou již plně vybavené, takže v nich najdete skříně, postele, pohovku v obývacím pokoji a kompletní kuchyni se spotřebiči jako je lednička, keramická deska, myčka a digestoř. To samé platí i o koupelně, která je přichystána k užívání. Samozřejmě, že se vše musí na vašem pozemku napojit na přívod jak elektřiny, tak vody a odpadů.

Objekt stačí objednat a společnost vám vždy zajistí profesionální přepravu až k vám na pozemek. Vybírat si můžete z nově postavených objektů, které jsou již přichystané k převozu, nebo dokonce si můžete některé parametry upravit, ovšem pak na objekt budete nějakou dobu čekat.