Kdybyste si měli vybrat sídlo firmy Companiesandoffices, kde by to asi tak bylo? A víte vůbec o tom, že na webových stránkách companiesandoffices.cz si můžete vybrat sídlo společnosti, a to taky jako virtuální sídlo? Myslím si, že sídlo firmy je opravdu hodně důležité, protože si tam budete taky vodit třeba různé klienty anebo zákazníky anebo taky takové lidi, se kterými budete řešit různé obchody. Já sama o tom vím své. Bohužel jsem ale zkrachovala. Prodávala jsem sportovní obuv a musím říct, že to byla srdeční záležitost, protože opravdu hodně mě to bavilo. U nás v rodině jsme opravdu všichni sportovci, takže mě opravdu bylo líto, že ke mně do obchodu vůbec nikdo nechodil.

Podnikání se nemusí vždy vyplnit.

Měla jsem sice skvělé sídlo společnosti a bylo to od firmy Companiesandoffices, ale bohužel jsem neměla tak velké peníze, jak bych si přála. Nájem jsem platila sice úplně minimální, což mě těšilo. Byla jsem opravdu moc spokojená taky s místem, kde se můj obchod nacházel. A ještě jsem měla v plánu, že postupem času si otevřu ještě jednu prodejnu, někde v jiném městě, ve velkém městě, kde by se mi taky třeba potom mohlo dařit. Nicméně ale se mi nedařilo vůbec nikde a já jsem z toho byla velmi nešťastná. No, jistě si to dokážete představit. Zkoušela jsem taky prodávat chvilku jako online shop, že bych nemusela platit žádný nájem za prodejnu.

I ve firmě můžete ušetřit.

Bohužel ani tohle se mi nepodařilo. A sice jsem měla opravdu krásné a praktické sídlo firmy od vyhlášené společnosti, ale byla jsem opravdu nešťastná, že se mi nedařilo. A nyní můj přítel chce podnikat v železářství, tak doufám, že alespoň přítel bude mít více štěstí než já. A samozřejmě svému příteli to přeji, protože podnikání je opravdu jeho největší sen a vášeň. Chtěla bych, aby se přítel dařilo, aby alespoň jeden z nás měl splněný sen. A já jsem si řekla, že svého přítele budu maximálně podporovat, takže bych mohla být jeho pravá ruka.